Koncepcja przedwzmacniacza wg mojej konstrukcji nie przewiduje wzmocnienia napięciowego, wszak prawie każdą końcówkę mocy może wysterować wyjście z CD. Tak przecież działają pasywne przedwzmacniacze. Wzmacniająca funkcja lamp (6n1p eb) pracuje na niską impedancję wyjściową i wzmocnienie prądowe. Fakt, iż lampy nie wzmacniają napięciowo sprawia, że ich pojemności wejściowe ograniczają pasmo przenoszenia w stopniu ponad 10-cio krotnie mniejszym, niż gdyby preamp wzmacniał. Efektem jest bardzo szerokie pasmo przenoszenia do 600 kHz oraz szybkość narastania impulsu 150V/uS. Parametry te uzyskano bez pętli sprzężenia zwrotnego w czystej klasie A. Pozostałe cechy budowy przedwzmacniacza i jego parametry opisuję w instrukcji obsługi (kliknij: instrukcja obsługi…)
   Podstawowa wersja niezbalansowana, z regulacją głośności potencjomtrem ALPS kosztuje 1900,-pln ( w tej purystycznej wersji nie przewiduje się selektora wejść). Przedwzmacniacz może funkcjonować jako zbalansowany, po dokonaniu zmian konstrukcyjnych w tej sprawie prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny.
   Zapraszam do odsłuchu prototypu urządzenia w wersji asymetrycznej w mojej pracowni. (możliwe wypożyczenie) proszę uprzedzić telefonicznie.